Licitaciones de CPV 50118100

CPV 50118100

En España hay 2 licitaciones públicas de cpv 50118100 (código CPV 50118100) registradas en LicitaPilot. Consulta organismos, importes y plazos, y recibe alertas de nuevas licitaciones de esta categoría. Datos oficiales de PLACSP y portales autonómicos.

2licitaciones

Datos actualizados: 21 de septiembre de 2026 · fuente oficial PLACSP

Filtros
4607 licitaciones · CPV 50118100
AbiertaEn plazo

CONTRACTE DE SERVEIS DE REDACCIÓ DEL PROJECTE BÀSIC I EXECUTIU, LA DIRECCIÓ FACULTATIVA D’OBRA I COORDINACIÓ DE SEGURETAT I SALUT DE LES OBRES PER A LA REHABILITACIÓ DELS DIPÒSITS D’AIGUA MUNICIPALS, EN EL MARC DEL PLA DE BARRIS I VILES DE CATAUNYA 2025-2029, FINANÇAT PEL FONS DE RECUPERACIÓ URBANA, AMBIENTAL I SOCIAL DE BARRIS I VILES D’ATENCIÓ ESPECIAL

Ajuntament de la Pobla de SegurPobla de Segur, laCPV 50
Pub. 18/09/202613.429 €Ver detalles
AbiertaEn plazo

Servei de manteniment del projecte de jardí sonor per a l’Hospital Universitari Vall d’Hebron

ICS - Hospital Universitari Vall HebronBarcelonaCPV 50
Pub. 18/09/20264114 €Ver detalles
AbiertaEn plazo

Servei de manteniment de les línies de vida, ancoratge i escales d'accés als edficis.

Corporació Catalana de Mitjans Audiovisuals, SA (CCMA, SA)CatalunyaCPV 50
Pub. 18/09/202630.855 €Ver detalles
AbiertaEn plazo

N801/2026/000031 MANTENIMENT DE LA SENYALITZACIO HORITZONTAL

Ajuntament de Sant Boi de LlobregatSant Boi de LlobregatCPV 50
Pub. 18/09/2026100.000 €Ver detalles
AbiertaEn plazo

Treballs de pintura a diferents centres de la GAPiC Delta

ICS - GAPiC Delta i GAPiC PenedèsCatalunyaCPV 50
Pub. 18/09/202643.671 €Ver detalles
AbiertaEn plazo

Contracte del servei de manteniment de les instal·lacions de climatització i renovació d'aire dels edificis municipals de Mataró

Ajuntament de MataróMataróCPV 50
Pub. 18/09/2026478.292 €Ver detalles
AbiertaEn plazo

CONTRATO DE PRESTACIÓN DE SERVICIOS DE MANTENIMIENTO MULTITÉCNICO INTEGRAL Y TRASLADOS DE LA FUNDACIÓ INSTITUT DE RECERCA DE L’HOSPITAL DE LA SANTA CREU I SANT PAU

Fundació Privada Institut de Recerca de l'Hospital de la Santa Creu i Sant PauBarcelonaCPV 50
Pub. 18/09/2026493.547 €Ver detalles
AbiertaEn plazo

Manteniment multitècnic edificis DGAR 2027 (Lote 1: Àrees Regionals Barcelona i Catalunya Central)

Departament d'Interior i Seguretat PúblicaCatalunyaCPV 50
Pub. 18/09/2026294.803 €Ver detalles
AbiertaEn plazo

Manteniment multitècnic edificis DGAR 2027 (Lote 2: Àrea Regional de Girona)

Departament d'Interior i Seguretat PúblicaCatalunyaCPV 50
Pub. 18/09/2026143.105 €Ver detalles
AbiertaEn plazo

Manteniment multitècnic edificis DGAR 2027 (Lote 3: Àrees Regionals Lleida i Alt Pirineu)

Departament d'Interior i Seguretat PúblicaCatalunyaCPV 50
Pub. 18/09/2026121.497 €Ver detalles
AbiertaEn plazo

Manteniment multitècnic edificis DGAR 2027 (Lote 4: Àrees Regionals de Tarragona i de Terres de l'Ebre)

Departament d'Interior i Seguretat PúblicaCatalunyaCPV 50
Pub. 18/09/2026166.594 €Ver detalles
AbiertaEn plazo

Contracte del servei de manteniment preventiu i correctiu del sistema de semaforització de Salt

Ajuntament de SaltSaltCPV 50
Pub. 18/09/2026107.336 €Ver detalles
AbiertaEn plazo

Servicio del mantenimiento preventivo del sistema de climatización RITTAL BLUE E+

Ayuntamiento de GaldakaoBizkaiaCPV 50
Pub. 18/09/20263500 €Ver detalles
AbiertaEn plazo

Servicio de soporte técnico de CPD y administración y mantenimiento de la plataforma DCIM de EJIE.

EJIE, S.A. - Sociedad Informática del Gobierno VascoÁlavaCPV 50
Pub. 18/09/2026544.500 €Ver detalles
AbiertaEn plazo

CONTRACTE DEL SERVEI DE REVISIÓ ANUAL I ACTUACIONS PUNTUALS DE CORRECTIU I RENOVACIÓ DE BOMBES D’IMPULSIÓ DE CLAVEGUERAM, AMB MESURES DE CONTRACTACIÓ PÚBLICA SOSTENIBLE

Barcelona Cicle de l'Aigua, S.ABarcelonaCPV 50
Pub. 17/09/202698.393 €Ver detalles
AbiertaEn plazo

Manteniment preventiu i correctiu Grups Electrògens GASPiC, i subministrament de combustible per als seus tancs. (Lote 2: Subministrament de combustible per a grups electrògens.)

Ajuntament de BarcelonaBarcelonaCPV 50
Pub. 17/09/20266577 €Ver detalles
AbiertaEn plazo

Manteniment preventiu i correctiu Grups Electrògens GASPiC, i subministrament de combustible per als seus tancs. (Lote 1: Manteniment preventiu i correctiu de sistemes de generació d¿emergència.)

Ajuntament de BarcelonaBarcelonaCPV 50
Pub. 17/09/202650.392 €Ver detalles
AbiertaEn plazo

serveis de manteniment dels sistemes informàtics de tots els centres del grup d’empreses municipals de viladecans

Viladecans Grup d'Empreses Municipals, SLCatalunyaCPV 50
Pub. 17/09/20263630 €Ver detalles
AbiertaEn plazo

SERVEI DE MANTENIMENT DE LES VIES PÚBLIQUES

Ajuntament de Vilanova i la GeltrúVilanova i la GeltrúCPV 50
Pub. 17/09/2026495.867 €Ver detalles
AbiertaEn plazo

Contracte de serveis de manteniment i conservació de l'enllumenat públic i instal·lacions semafòriques dels Pallaresos

Ajuntament dels PallaresosPallaresos, elsCPV 50
Pub. 17/09/2026254.100 €Ver detalles

Recibe cada nueva licitación de CPV 50118100 por email, con análisis de viabilidad con IA. Gratis.

Crear alerta gratis

¿Cuánto se baja en CPV 50118100? Ver estadística de baja temeraria del sector →

Recibe alertas de licitaciones de CPV 50118100.

Crear alerta gratis

Preguntas frecuentes

¿Cuántas licitaciones de CPV 50118100 hay disponibles?

Actualmente hay 2 licitaciones de la categoría CPV 50118100 (CPV 50118100) importadas de la Plataforma de Contratación del Sector Público (PLACSP). Los datos se actualizaron por última vez el 21 de septiembre de 2026.

¿Con qué frecuencia se actualizan las licitaciones de CPV 50118100?

Importamos nuevas licitaciones de PLACSP cada día, cubriendo toda España. Esta página refleja los datos de la categoría CPV 50118100 actualizados a 21 de septiembre de 2026.

¿Puedo recibir alertas de nuevas licitaciones de CPV 50118100?

Sí. Con LicitaPilot puedes configurar alertas por categoría CPV y recibir un aviso por email o Telegram en cuanto se publique una nueva licitación de CPV 50118100, además de un análisis de viabilidad con IA.