Licitaciones de CPV 45213353
CPV 45213353
Encuentra 1 licitación(es) públicas de la categoría CPV 45213353 en LicitaPilot. Consulta organismos, importes y plazos, y recibe alertas de nuevas licitaciones de CPV 45213353.
Datos actualizados: 25 de agosto de 2026 · fuente oficial PLACSP
Filtros▾
Contrato de construción da EBAR do Asadiño (Abegondo) ( A Coruña) POS+ADICIONAL 2/2025
603.2026.086_OBRES RELATIVES AL PROJECTE EXECUTIU D’INTERVENCIÓ PER A RESOLDRE LES FILTRACIONS EXISTENTS A L’APARCAMENT SITUAT SOTA LA RAMBLA BRASIL EN EL TRAM COMPRÈS ENTRE EL C. DE SANTS I L’AVINGUDA MADRID, AL DISTRICTE DE SANTS-MONTJUÏC DE BARCELONA, AMB MESURES DE CONTRACTACIÓ PÚBLICA SOSTENIBLE.
Contrato de obras para construir un puente sobre el arroyo Atxispe
Exp 26-36 MIXT (OBRA I SUBMINISTRAMENT) PER A LA REALITZACIÓ DELS TREBALLS INCLOSOS al “Projecte director executiu, per a la millora de la funcionalitat i sostenibilitat ambiental de la il·luminació del pavelló i la piscina interior del Parc Esportiu Llobregat a Cornellà de Llobregat. Fase 1: Il·luminació funcional de la piscina interior i la Fase 3: Il·luminació funcional de la pista esportiva del pavelló”, redactat per ECSA ENGINYERIA, març de 2026
Acord marc per a contractes d'obres
Acord marc per a contractes d'obres
Acord marc per a contractes d'obres
Acord marc per a contractes d'obres
Subministrament, instal·lació i desmuntatge de la il·luminació nadalenca.
Construcció d’una instal·lació pròpia de l’activitat ramadera existent a l’EVAM-Monells de tractament de purins
Obres d'excavació i gestió de les terres de la parcel·la ubicada al Cr. Joan Fuster, 21 de Tarragona
Contractació de les obres de pacificació de l'avinguda de Reus d'Alcover
26-064 CONSTRUCCIÓ DE NOUS SERVEIS SANITARIS D'ÚS PÚBLIC A LA PLANTA BAIXA DEL MERCAT SANT ILDEFONS
Contractació d'obres per procediment obert simplificat sumàri per a realitzar Projecte d'obres Millores al Polígon d'activitat econòmica UAI-3 dels Garidells
Obres de millora de la climatització del CPD de l'Hospital Sta. Caterina de l'Institut d'Assistència Sanitària.
Adjudicació Obres de Pavimentació i serveis al Carrer de la Font de Vallespinosa
Reparació i substitució elements deteriorats edifici Cal Ventosa (BCIL)
Reparació i substitució elements deteriorats edifici Cal Ventosa (BCIL)
Sustitución de las tuberías de agua fría y agua caliente sanitaria de la residencia Santiago de Villabona.
Contracte d'obres per la construcció del centre de recollida de residus de Llorà
Recibe cada nueva licitación de CPV 45213353 por email, con análisis de viabilidad con IA. Gratis.
¿Cuánto se baja en CPV 45213353? Ver estadística de baja temeraria del sector →
Recibe alertas de licitaciones de CPV 45213353.
Preguntas frecuentes
¿Cuántas licitaciones de CPV 45213353 hay disponibles?
Actualmente hay 1 licitaciones de la categoría CPV 45213353 (CPV 45213353) importadas de la Plataforma de Contratación del Sector Público (PLACSP). Los datos se actualizaron por última vez el 25 de agosto de 2026.
¿Con qué frecuencia se actualizan las licitaciones de CPV 45213353?
Importamos nuevas licitaciones de PLACSP cada día, cubriendo toda España. Esta página refleja los datos de la categoría CPV 45213353 actualizados a 25 de agosto de 2026.
¿Puedo recibir alertas de nuevas licitaciones de CPV 45213353?
Sí. Con LicitaPilot puedes configurar alertas por categoría CPV y recibir un aviso por email o Telegram en cuanto se publique una nueva licitación de CPV 45213353, además de un análisis de viabilidad con IA.
